A fitnesz és testépítés magyar bajnokai- Hireink.hu

Magyarország legnépszerűbb sportjai közzé tartozik a fitnesz, a testépítés! A magyar, nemzetközi, és világsikereknek se szeri, se száma, így méltán mondhatjuk el, hogy egyúttal ez az egyik legeredményesebb sportnak számít.

Tudtad azt, hogy egyes híreink akár 3.200 weboldalon is megjelenhetnek és akár 300.000 embert, céget is elérhetnek? További információkért keresd hírszerkesztőnket! Kattints ide!

Éppen ezért szeretnénk a legsikeresebbeket bemutatnia — a teljesség igénye nélkül. Közülük fogja egy sport zsűri kiválasztani azokat, akik bekerülnek a  Magyar Hírességek Csarnokába. További információkkal kapcsolatban kérdezd hírszerkesztőinket.

Medek Tibor a magyar fitnesz legenda 5 - hireink.hu

Medek Tibor 63 évesen nem véletlenül a fitnesz világának magyar legendája, hiszen 19 év alatt 77 versenyen vett részt és 59 alkalommal állt dobogón!

További részletek itt!

Molnár Melissza úton a fitnesz legjobbjai közé! 3 - hireink.hu

Molnár Melissza az eddig elért sikereit tovább emelte azzal, hogy a Fitbalance versenyen Miss Zsaru kategóriában ezüstérmes lett! Gratulálunk!

Nyutali Norbert a sokszoros fitnesz bajnok! 5 - hireink.hu

Nyutali Norbert számtalan dobogós helyezése mellett az elmúlt 3 évben 4 kupát nyert meg, így méltán mondhatjuk, hogy igazi sikertörténet az Ő pályája!

Gyenis Judit a fitnesz többszörös bajnoka! 1 - hireink.hu

Gyenis Judit az idei Mad Max Open Athletic Physique és Absolut Women, valamint a Bodysport Kupa, Fitness Figure 40 alatti kategóriájának bajnoka!

Az akarat diadala: Európa 2. legjobbja fitneszben Mák Diána 2 - hireink.hu

Mák Diána a testépítés fitnesz WBPF Európa bajnokságán, Szlovákiában méretette meg magát, és Lady model physique kategóriában Európa 2. lett.

A fitnesz topjai között Sebestyén Hérics Nóra Európa legjobbja lett 2 - hireink.hu

Sebestyén-Hérics Nóra a testépítés fitnesz WBPF Európa bajnokságán, Szlovákiában Európa legjobbja és Európa 2. legjobbja lett.